Podujatia_cl_23 - Obecná knižnica

Prejsť na obsah
Osmijanko druhýkrát v našej knižnici
V dňoch 14. 11. 2017 a 16. 11. 2017 sme slávnostne odštartovali Osmijanka v našej knižnici. Do projektu sme zapojili 2 súťažné kolektívy zo ZŠ Jarovnice 192 – triedy 4. A a 4. B, preto sme aj slávnostné štartovanie robili dvakrát.
 
 

Čitateľská súťaž „Čítame s Osmijankom“ na Slovensku už odštartovala svoj 14. ročník a má medzi čitateľmi a pedagógmi v knižniciach a školách veľký úspech. Osmijanko sa rozhodol, že v 14. ročníku bude naďalej zveľaďovať literárnu záhradu s pomocou nekonečnej fantázie všetkých zapojených súťažných kolektívov.

 
Aj naša knižnica po minuloročnom prvom úspešnom ročníku už netrpezlivo čakala na zverejnenie propozícií nového ročníka. Aj v tomto školskom roku chceme v našich čitateľoch vzbudiť radosť z čítania, túžbu vzdelávať sa, zlepšiť im čitateľské návyky cez nové príbehy, aktivity, ktoré ponúka nový súťažný zošit.

 
V Tretej Osmijankovej literárnej mape je tohto roku ukrytých 8 rád ako čítať, ktoré napísal Lev Nikolajevič Tolstoj pred vyše sto rokmi a sú stále aktuálne. Postupne ich budeme pri spoločnom putovaní objavovať spolu s ďalšími ukrytými literárnymi otázkami. Spolu s Osmijankom a Osmidunčom sa tešíme na nové zážitky s našimi Osmijankovcami.
12. 3. 2019
Web dizajn:
Posledná aktualizácia obsahu
Na stránke prebieha upgrade obsahu a štruktúry podľa výnosu Ministerstva financií SR
o štandardoch pre infomačné systémy verejnej správy
Návrat na obsah