151027 - Obecná knižnica

Prejsť na obsah
NOVÉ TITULY V NAŠEJ KNIŽNICI
OBĽÚBENÉ EVITOVKY Z VYDAVATEĽSTVA EvitaPRESS
 
Eva Urbaníková - Stratené
Pútavé, miestami zábavné a romantické čítanie o láskach, ktoré skomplikovala jednoduchá vec. Odlišnosť kultúr.

Pia Dušak - Dobrovoľne nasilu
Kvôli strachu, že ostaneme samé, sa rútime do vzťahu, v ktorom aj tak nemáme dobrú spoločnosť. Pravdivý príbeh lásky nelásky, ktorú zažila každá z nás.

Blanka Svobodová - Tajnostkár
Knižka o tom, že aj samé sebe vieme nahovoriť, že sme šťastné. S chlapom, ktorý vzťah len predstiera. Skutočný príbeh o tých a pre tie, ktoré v slepej zamilovanosti veria úplne všetkému.

Tatiana Brezinská Čuperková - Ona
Vtipný príbeh o tom, že na dieťa vlastne nikdy nie sme pripravené. Nemusí prísť muž, aby sa nám zmenil život. Stačí byť mamou a všetko je inak. Lepšie.

Hana Lasicová - Slúžka
Príbeh inšpirovaný osudom, v ktorom nájdete aj svojich predkov. Čitateľov vezme do obdobia rozpadu rakúsko-uhorskej monarchie. V tom čase odchádzalo množstvo mladých dievčat do Viedne, medzi nimi aj Anka, nemanželské dievča z Banskej Štiavnice, ktoré začne slúžiť ako pomocnica vo vysokopostavenej viedenskej rodine.

Števa Opremčáková - Ja svokra
Keď matka prichádza o moc nad svojím synom, je schopná všetkého. O tom, že je aj horšia vec ako vrásky a starnúce telo. NEVESTA!

Andy Brossová - Kto miluje, vyhráva
Knižka o tom, že muža spoznáte až vtedy, keď s ním máte deti. Máte pocit, že dosť bolo žúrov? Cestovania? Túžite po rodine? Čítajte túto knihu. Pre istotu.

Monika Macháčková - Rozbitá
Hovorí sa, že muži prichádzajú a odchádzajú, ale šperky od nich ostávajú. Nie je to celkom tak.
Aj šperky niekedy musíte predať, aby ste sa zachránili. A vtedy tu ostanú už len priateľky. Ozajstné. Vilma a Nina. Dva silné osudy. Dve silné ženy. Ale hlavne silné puto, ktoré im zachránilo životy.

Martin Petro - A predsa sa točí
Pravdivý príbeh o stratených rokoch, niekoľkých pádoch a jednom návrate. O druhej šanci, ktorú si zaslúži každý muž. Aj žena, čo ju dáva...

Ivana Ivančáková - Veľké baby neplačú
Dráma slovenskej modelky za mrežami v Paríži. Skutočný príbeh, ktorý dokazuje, že každý z nás sa môže stať obeťou drogovej mafie.

Ivana Furjelová - Všetko naopak
Stela vyrastala ako jedináčik. Rodičom sa darilo, ich firma zarábala veľké peniaze a podľa toho vyzeral aj Stelin životný štandard. Zaneprázdnená mama a otec jej namiesto času venovali drahé darčeky, neviedli ju k zodpovednosti. Až do chvíle, kým sa otcovi prestalo dariť. Keď jeho firma skrachuje, stredoškoláčka Stela spoznáva, že peniaze nie sú zďaleka všetko...

Miroslava Varáčková - Nepobozkaná
To je údel druháčky Dominiky, ktorá si najviac na svete želá, aby sa zbavila nálepky „nepobozkanej“. Jedného dňa sa jej do cesty pripletie Šarkan, chalan s krásnymi očami a nevyspytateľnou povahou, ktorý jej celkom poblázni hlavu a vnesie jej do života dlho očakávaný závan romantiky.

Enja Rúčková - Môj nevlastný brat
Láska sa niekedy prikradne a nečakane prekvapí tam, kde je najmenej vhodná...

Karin Krausová - Rebelka
Skutočný príbeh o tom, že svoj sen môžete premeniť na úspech! Len láska život nenaplní. Nebojte sa svojich túžob a odvážnej fantázie.

Kolektív autorov - Poviedky o láskach

Kolektív autorov - Poviedky o nás dvoch
Príbehy o (ne)láske od najobľúbenejších autoriek z EvitaPRESS.
13. 10. 2023
Web dizajn:   
Posledná aktualizácia obsahu
Na stránke prebieha upgrade obsahu a štruktúry podľa výnosu Ministerstva financií SR
o štandardoch pre infomačné systémy verejnej správy
Sídlo bez cookies
Obecná knižnica na tomto webovom sídle nepoužíva žiadne cookies a ani iným spôsobom nesleduje ani neuchováva žiadne informácie o Vašej návšteve. V nasledujúcom odkaze si môžete zobraziť viac informácií o všeobecných zásadách správy osobných údajov, ktorými sa naša knižnica riadi.
OBECNÁ KNIŽNICA
Jarovnice č. 225, 082 63
Tel.: 051/3811 856
IČO: 42090075
Návrat na obsah